Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
MODELO

MODELO Hamburger

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

245 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Název hlavní skupiny zboží Mac Toys
Název podskupiny zboži Kreativní
Pohlaví Pro holky i kluky
Zařazení modelovací hmoty
Produktová řada Modelo

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
pompo.cz
245 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu MODELO Hamburger

Set na výrobu hamburgerů MODELO Hamburger je skvělá kreativní sada pro všechny malé kuchaře a tvořivce. Uvnitř najdete vše, co potřebujete k vytvoření vlastních modelínových hamburgerů a dalších dobrot. Co v sadě najdete? Modelovací hmotu: Několik vaniček s modelínou v barvách, které se hodí na výrobu hamburgeru – typicky hnědá na maso, žlutá na sýr, zelená na salát a červená na kečup. Tvořítka a formičky: Sada obsahuje nejrůznější formičky, se kterými snadno vytvoříte jednotlivé části hamburgeru – housky, placičky masa, listy salátu, plátky sýra, hranolky a další. Příslušenství: Často jsou součástí balení i nástroje, jako je nůž, váleček nebo další pomůcky pro detailní tvarování. Děti si mohou nejen vymodelovat kompletní hamburger, ale i hranolky, nebo cokoliv, co je napadne. Set MODELO Hamburger rozvíjí dětskou fantazii, jemnou motoriku a učí je poznávat různé tvary a barvy. Je to ideální dárek,...

Produkt MODELO Hamburger z kategorie modelíny si můžete zakoupit v internetovém obchodě pompo.cz za cenu 245 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Název hlavní skupiny zboží: Mac Toys • Název podskupiny zboži: MODELO
208 Kč
Do obchodu
Název hlavní skupiny zboží: Mac Toys • Název podskupiny zboži: MODELO
249 Kč
Do obchodu
Název hlavní skupiny zboží: Mac Toys • Název podskupiny zboži: MODELO
119 Kč
Do obchodu
Název hlavní skupiny zboží: Mac Toys • Název podskupiny zboži: MODELO
119 Kč
Do obchodu
Název hlavní skupiny zboží: Mac Toys • Název podskupiny zboži: MODELO
208 Kč
Do obchodu
Název hlavní skupiny zboží: Mac Toys • Pohlaví: Pro holky i kluky
268 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu MODELO Hamburger od značky MODELO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu MODELO Hamburger a také tipy, jak vybírat modelíny. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena MODELO Hamburger?

Aktuálně můžete produkt MODELO Hamburger koupit již od 245 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit MODELO Hamburger?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu pompo.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je MODELO Hamburger skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má MODELO Hamburger EAN kód?

EAN kód pro MODELO Hamburger je 8590439116325. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.