Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
Sphero

Sphero BOLT

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

5 989 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
5 989 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Sphero BOLT

Robot Sphero BOLT:Robotická koule Sphero BOLT nabízí zábavu i výuku. Umožňuje hraní her, výuku robotiky a programování, zkoumání Steam aktivit a další. Využít ji mohou dokonce pedagogové, kteří jejím prostřednictvím mohou zadávat studentům domácí úkoly. Děti následně pomocí rodičům zvládnou výuku Steam. Robotická koule je ideální pro děti od 8 let. Disponuje maticovým LED displejem 8 × 8, který zobrazuje znaky, vektorovou grafiku, data ze senzorů a současně slouží jako herní plocha při hraní her. Infračervený 360° senzor zajistí komunikaci mezi více koulemi Sphero BOLT. Lze tak pracovat s více roboty, vymyslet pro ně příběhy a naprogramovat jejich pohyby a aktivity. Klíčové vlastnosti robotické koule  Sphero BOLTRobotická koule umožňuje hraní her, výuku robotiky a programování, zkoumání Steam aktivit a dalšíIdeální je pro děti od 8 letNabízí maticový LED displej 8 × 8, který...

Produkt Sphero BOLT z kategorie roboti si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 5 989 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
1 649 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 649 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 649 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Sphero BOLT od značky SPHERO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Sphero BOLT a také tipy, jak vybírat roboti. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Sphero BOLT?

Aktuálně můžete produkt Sphero BOLT koupit již od 5 989 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Sphero BOLT?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Sphero BOLT skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Sphero BOLT EAN kód?

EAN kód pro Sphero BOLT je 817961022619. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.